Uwaga! Informacja dla Posiadaczy kart kredytowych korzystających z serwisu Santander24. Drogi Posiadaczu karty kredytowej, informujemy że w dniu 18.10.2017 r. serwis Santander24 został wyłączony. Od tego momentu Posiadacze kart kredytowych, którzy dotychczas korzystali z serwisu Santander24, będą mieli dostęp do swojej karty kredytowej w Bankowości Internetowej, logowanie dostępne powyżej. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją logowania która znajduje się tutaj.

Bezpieczeństwo

W trosce o Twoje bezpieczeństwo przypominamy:

  • Dbaj o to, aby oprogramowanie na Twoim urządzeniu, było aktualne i legalne. Zwróć szczególną uwagę na system operacyjny, program antywirusowy oraz przeglądarkę. Miej świadomość, że osoby nieuprawnione często wyszukują luki w oprogramowaniu. Dzięki temu utrudnisz im działanie!
  • Nie instaluj i nie aktualizuj oprogramowania z innych źródeł niż sklepy z aplikacjami i oficjalne strony producenta, aby uniknąć przejęcia Twojego urządzenia przez przestępców. Pamiętaj, że bank nigdy nie prosi o zainstalowanie dodatkowego oprogramowania dla zwiększenia bezpieczeństwa bankowości internetowej i mobilnej.

 

Więcej o bezpieczeństwie

Zasady logowania

Przypominamy zasady bezpiecznego logowania:

  • Używaj wyłącznie zaufanego urządzenia (komputera, tabletu, smartfonu, telefonu, do którego masz dostęp tylko Ty lub osoby do których masz zaufanie). Nie wprowadzaj danych logowania na komputerach w miejscach publicznych takich jak kafejki internetowe.
  • Po załadowaniu strony sprawdź, czy w pasku adresowym przeglądarki adres strony zaczyna się od https://
  • Po wpisaniu loginu, którym jest numer Twojej umowy o kartę kredytową lub nr ICN z Umowy i kliknięciu przycisku „Dalej” zweryfikuj, czy zaprezentowany został wcześniej wybrany przez Ciebie obrazek bezpieczeństwa. W przypadku, gdy wyświetlany obrazek jest prawidłowy, wpisz hasło, najlepiej korzystając z wirtualnej klawiatury.

W przypadku nieprawidłowej nazwy strony, błędnego lub niezaufanego certyfikatu oraz w przypadku niezgodności powyższych danych lub jakichkolwiek nieprawidłowości nie loguj się do systemu. Koniecznie powiadom Bank telefonicznie pod numerem 195 00

Zamknij

Funkcja pomocy

Właśnie uruchomiłeś Pomoc, której celem jest wyjaśnienie kluczowych funkcjonalności w Bankowości Internetowej Santander Consumer Bank. Powyżej znajdują się zaznaczone główne elementy strony. Klikając w dowolny element pojawi się dodatkowe pole, w którym znajduje się treść wyjaśniająca, co dany moduł strony oznacza oraz jakie można wykonać za jego pośrednictwem operacje. Zachęcamy do korzystania z funkcjonalności oraz do kontaktu z Bankiem, jeśli nie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.